קונסטרוקציה למערכת סולארית

אחרי יותר מעשור של ביצוע פרויקטים בתחום הסולארי שמנו דגש על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד כדי שאורך החיים ועמידות הקונסטרוקציות יהיו לפחות כמו אורך חייהם של הפנלים. דגש שבא לידי ביטוי בחיבורים לגגות המונעים נזקים, נזילות והפסדים כספיים מהשבתת המערכת הסולארית לצורך תיקונים ותחזוקת הגג.

קונסטרוקציה לגגות איסכורית בהתקנה עם רגליות

התקנה זו מתבצעת על ידי אביזר חיבור בשם רגלית, הרגילות עשויות מקשה אחת ומשמשות לרוב להתקנות על גגות עם שיפועים למזרח ומערב. 

קונסטרוקציה לגגות איסכורית בהתקנה עם פרופילי בסיס

התקנה זו בתבצעת על ידי אביזר חיבור בשם סנדל ,הסנדלים שלנו משמשים להתקנה ישרה של מערכות על גגות עם שיפועים צפון דרום עם פרופילי בסיס.

קונסטרוקציה לגגות איסכורית בהתקנה מקבילה

התקנה זו בתבצעת על ידי אביזר חיבור בשם סנדל ,הסנדלים שלנו משמשים להתקנה ישרה של מערכות על גגות עם שיפועים צפון דרום עם פרופילי בסיס.

קונסטרוקציה לגגות קל זיפ

 על מחבר הקל זיפ שלנו, אפשר להרכיב מתאמים שונים,אביזרים שונים ומשולשים.ניתן להרכיב עמודי הגבהה ומשולשים ישירות אל מחבר הקל זיפ ללא פרופילי בסיס.

קוסטרוקציה לגגות איסכורית בהתקנה אלכסונית

התקנה זו בתבצעת על ידי אביזר חיבור בשם אומגה האומגות שלנו בנויות משני חלקים המאפשרים לשנות את רוחב האומגה ומיועדת בעיקר להתקנות אלכסוניות על הגג. האומגות שלנו הבנויות משני חלקים, מתאימות לכל סוגי האיסכוריות.

קונסטרוקציה על גגות שטוחים

הסטנדים כוללים פרופילי בסיס המותאמים לקיבוע למשקולות מיוחדות המבטיוחת את יציבות המערכת ומאפשרת התקנה ללא קידוחים בגג. למשקולות יש מנגנון כיוון גובה המאפשר התקנה מדוייקת. צורתן העגולה מאפשרת לגלגל אותן ללא מאמץ למקום המתאים בגג.

קונסטרוקציות לגגות רעפים

לאביזרי ההתקנה של סולארפרו יש 3 דרגות חופש לאבטחת התקנה קלה ומדוייקת האביזרים מאפשרים לצאת בין הרעפים בדיוק היכן שצריך ובגובה המתאים ובכך נמנעות נזילות. 

קונסטרוקציה לגגות איסכורית בהתקנה עם רגלית עם זווית משתנה

התקנה זו בתבצעת על ידי אביזר חיבור בשם רגלית עם זווית משתנה. רגליות עם זווית משתנה עשויות משני חלקים. הזווית בין בסיס הרגלית לגוף הרגלית משתנה בהתאם לצורך. הן משמשות להתקנות על גגות עם שיפועים למזרח ומערב.

הקונסטרוקציות הן "היסודות" של המערכת הסולארית

הטעם הטוב של חיסכון של 10% "ביסודות", עולה ביוקר בטווח הארוך.

מעוניינים לקבל מידע נוסף

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
>
דילוג לתוכן